Par kompāniju

Kvalitatīvi un droši telekomunikāciju sakari ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas ietekmē uzņēmuma konkurētspēju pasaules tirgū. CSC Telecom piedāvā telekomunikāciju pakalpojumus, kas spēj pacelt Jūsu uzņēmuma darbību jaunā efektivitātes pakāpē.

Kompānija CSC Telecom ir dibināta 1995. gadā pilsētā Toronto, Kanādā. Kopš 1998. gada kompānija ir attīstījusi savu darbību Baltijas valstīs, kur tā šobrīd ir viens no līderiem fiksēto sakaru tirgū. CSC Telecom ir arī Eiropas Telekomunikāciju asociācijas (ECTA) biedrs.

No mūsu piedāvāto daudzveidīgo pakalpojumu klāsta var izcelt trīs pamatvirzienus: pakalpojumi fiziskajām personām, juridiskajām personām un sakaru operatoriem. Mēs pielietojam individuālu pieeju attiecībā uz ikvienu klientu un piedāvājam kompleksu daudzpusīgu apkalpošanu: no individuālu prasību analīzes un konsultācijām par Jūs interesējošiem jautājumiem, līdz pat starptautisku tīklu projektēšanai un globālo sistēmu integrācijai.

Kompānijas CSC Telecom starptautiskais tīkls nodrošina kvalitatīvus sakarus jebkurā vietā pasaulē, pateicoties sadarbībai ar vadošajām Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Zviedrijas, Somijas, ASV un citu valstu telekomunikāciju kompānijām. Mūsu mezgla centrāļu savienojumi ar citu valstu operatoru starptautiskajiem mezgliem tiek nodrošināti ar E1 kanālu palīdzību caur optisko tīklu. CSC Telecom stingri ievēro starptautiskos standartus, kas nodrošina visaugstāko sakaru kvalitāti.

Kompānija CSC Telecom ir uzticams partneris, un tā garantē lielisku sniegto pakalpojumu kvalitāti. Turklāt mēs ātri reaģējam uz izmaiņām telekomunikāciju pakalpojumu tirgū un nepārtraukti attīstām savas tehnoloģijas.

Kompānija CSC Telecom atvieglo Jūsu darbu un sadzīvi, vairojot brīvo laiku atpūtai un iecienītajām aktivitātēm.